اولین مرکز تخصصی تولید بیسکویتهای تزیینی در ایران
جستجو در کوکی لند :
 
پرداخت به کوکی لند
جهت واریز وجه به حساب کوکی لند، می توانید از یکی از روشهای زیر پرداخت خود را انجام دهید:
  1. پرداخت الکترونیک: جهت پرداخت الکترونیک، ابتدا اطلاعات فرم زیر، شامل مبلغ، نام، شماره تماس و توضیحات را وارد کرده، سپس از لیست نحوه پرداخت گزینه ی پرداخت الکترونیک را انتخاب نموده و در نهایت دکمه پرداخت را کلیک کنید تا به درگاه پرداخت بانک هدایت شوید. سپس مراحل پرداخت بانک را انجام داده تا پرداخت موردنظر انجام شود. از کلیه کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب، به شرط داشتن رمز دوم، می توانید پرداخت خود را انجام دهید. راهنمای نحوه دریافت رمز دوم کارت را می توانید از اینجا مطالعه بفرمایید.

  2. کارت به کارت: با استفاده از دستگاه عابربانک (یا همان ATM) یا سامانه های بانکداری الکترونیک می توانید وجه موردنظر را به کارت شماره 6219861036656840 به نام ملیحه صابری واریز نموده، سپس از قسمت نحوه پرداخت از فرم زیر، گزینه ی کارت به کارت را انتخاب کرده و تاریخ واریز وجه و نیز چهار رقم آخر کارت خود را وارد کرده سپس دکمه ثبت را فشار دهید تا پرداخت شما به اطلاع کوکی لند برسد.

  3. حواله بانکی: ازطریق سامانه های بانکداری الکترونیک یا مراجعه حضوری به شعب بانکها، می توانید وجه موردنظر را به شماره شبای IR330560930180000833566001 و یا شماره حساب 9301-800-833566-1 بانک سامان به نام ملیحه صابری واریز نموده و اطلاعات حواله را در فرم زیر وارد کرده و دکمه ثبت را کلیک نمایید تا پرداخت شما به اطلاع کوکی لند برسد.


توجه: پرداخت بابت شرکت در کارگاه آموزشی کوکی لند فقط می بایست از قسمت ثبت نام در کارگاه آموزشی انجام شود.

مبلغ: تومان
نام: موبایل:
شرح پرداخت:
 
نحوه پرداخت:
اولین در ایران، تنها تولیدکننده با مجوز
کوکی لند، به عنوان اولین مرکز تخصصی تولید بیسکویت های تزئینی و بیسکویت های فانتزی و تنها تولیدکننده ی کوکی رویال آیسینگ با پروانه ساخت در ایران مفتخر است در جشنها، مراسم و مناسبتهای خاص شما کنارتان بوده و همراه شادیهایتان باشد.
اگر میخواهید جشنی به یادماندنی داشته باشید، کافیست ما را نیز همراه نمایید!
لوح ها و تقدیرنامه های کوکی لند را اینجا مشاهده کنید.
عکسهای انحصاری
کلیه عکسهای سایت کوکی لند به صورت کاملاً اختصاصی و انحصاری از محصولات کوکی لند گرفته شده و هرگونه استفاده از آنها در سایتهای دیگر، وبلاگها یا هر رسانه ی تصویری دیگر می بایست با ذکر نام و آدرس سایت کوکی لند بوده بطوریکه برای بازدیدکننده منبع عکسها کاملاً مشخص باشد.
ارسال به سراسر کشور
محصولات کوکی لند در سراسر ایران (و به زودی در سراسر دنیا) چاشنی شادیها، و زیبنده ی همیشگی جشنهای شماست!
درحال حاضر کوکی لند با پست تیپاکس، شرکت پست و برخی شرکتهای حمل و نقل بین شهری قرارداد داشته و سفارشات شما را به سراسر ایران ارسال می نماید.
سفارشات اختصاصی
طرح بیسکویت موردنظرتان در سایت نیست؟ مشکلی نیست! کوکی لند طبق درخواست و فقط با ارسال یک عکس از طرح موردنظر، نه تنها سفارش اختصاصی شما را انجام می دهد بلکه ایده های جالب و طرحهای دیگری نیز به شما پیشنهاد خواهد داد. برای سفارشات اختصاصی با ما تماس بگیرید.
بیسکویت اختصاصی کودک شما!
با چاپگرهای خوراکی، عکس کودک دلبندتان را بر روی بیسکویت چاپ خواهیم کرد و بهترین هدیه و گیفت تولد را به مهمانهای شما تقدیم می کنیم! کاملاً بهداشتی، استاندارد با چاپگرهای مخصوص کیکی و شیرینی و رنگهای مجاز خوراکی. برای سفارش بیسکویت اختصاصی کودک خود با ما تماس یگیرید.