اولین مرکز تخصصی تولید بیسکویتهای تزیینی در ایران
جستجو در کوکی لند :
 
قیمت هر عدد: 19,000 تومان
تعداد:
جهت سفارش کوکی دندون بالدار روی دایره، ابتدا تعداد مورد درخواست را انتخاب کرده سپس دکمه اضافه به سبد خرید را کلیک نمایید. جهت راهنمایی بیشتر از نحوه ی ثبت سفارش در سایت کوکی لند، به صفحه ی راهنمای ثبت سفارش مراجعه کنید.
دقت کنید که در تصویر ممکن است عکس چند عدد از محصول موردنظر نمایش داده شود ولی در ثبت سفارش، تعداد انتخاب شده توسط شما ملاک خواهد بود.

کلیه کوکی های کوکی لند (سرزمین کوکی) زیر نظر وزارت بهداشت و درمان و با پروانه ساخت غذا و دارو تولید شده و درساخت آنها از بهترین نوع رنگ مجاز گیاهی صددرصد خوراکی و کاملاً طبیعی استفاده شده و جهت کیفیت بالاتر و طعم بهتر، از سفیده تخم مرغ یا پودر مرنگ در روکش آیسینگ استفاده نمی شود و روکش آیسینگ نیز کاملاً گیاهی است.
تاریخ انقضاء کوکی های کوکی لند، شش ماه است.
اولین در ایران، تنها تولیدکننده با مجوز
کوکی لند، به عنوان اولین مرکز تخصصی تولید بیسکویت های تزئینی و بیسکویت های فانتزی و تنها تولیدکننده ی کوکی رویال آیسینگ با پروانه ساخت در ایران مفتخر است در جشنها، مراسم و مناسبتهای خاص شما کنارتان بوده و همراه شادیهایتان باشد.
اگر میخواهید جشنی به یادماندنی داشته باشید، کافیست ما را نیز همراه نمایید!
لوح ها و تقدیرنامه های کوکی لند را اینجا مشاهده کنید.
عکسهای انحصاری
کلیه عکسهای سایت کوکی لند به صورت کاملاً اختصاصی و انحصاری از محصولات کوکی لند گرفته شده و هرگونه استفاده از آنها در سایتهای دیگر، وبلاگها یا هر رسانه ی تصویری دیگر می بایست با ذکر نام و آدرس سایت کوکی لند بوده بطوریکه برای بازدیدکننده منبع عکسها کاملاً مشخص باشد.
ارسال به سراسر کشور
محصولات کوکی لند در سراسر ایران (و به زودی در سراسر دنیا) چاشنی شادیها، و زیبنده ی همیشگی جشنهای شماست!
درحال حاضر کوکی لند با پست تیپاکس، شرکت پست و برخی شرکتهای حمل و نقل بین شهری قرارداد داشته و سفارشات شما را به سراسر ایران ارسال می نماید.
سفارشات اختصاصی
طرح بیسکویت موردنظرتان در سایت نیست؟ مشکلی نیست! کوکی لند طبق درخواست و فقط با ارسال یک عکس از طرح موردنظر، نه تنها سفارش اختصاصی شما را انجام می دهد بلکه ایده های جالب و طرحهای دیگری نیز به شما پیشنهاد خواهد داد. برای سفارشات اختصاصی با ما تماس بگیرید.
بیسکویت اختصاصی کودک شما!
با چاپگرهای خوراکی، عکس کودک دلبندتان را بر روی بیسکویت چاپ خواهیم کرد و بهترین هدیه و گیفت تولد را به مهمانهای شما تقدیم می کنیم! کاملاً بهداشتی، استاندارد با چاپگرهای مخصوص کیکی و شیرینی و رنگهای مجاز خوراکی. برای سفارش بیسکویت اختصاصی کودک خود با ما تماس یگیرید.